» по-русски

Mājas Lapas Izveide

par ikmēneša maksu
Bizness: €19.97/mēn.

Ls 14.03/mēn.

Mājas lapa uzņēmumam, produktam, pakalpojumam

sīkak

Veikals: €39.97/mēn.

Ls 28.09/mēn.

Interneta veikals
 

sīkak

VIP: €69.97/mēn.

Ls 49.18/mēn.

Jūs esat ļoti svarīga
persona internetā

sīkak

Ko saka mūsu klienti

"Vispirms jau piedāvājums piesaistīja ar nestandarta pieeju mājas lapas izstrādei- sākotnēji nav nepieciešami ievērojami finanšu resursi, lai izveidotu mājas lapu- bez pirmā maksājuma katru mēnesi ir jāmaksā pavisam neliela naudas summa- līdz ar to mājas lapas izmaksas ir daudz vieglāk ietvert uzņēmuma naudas plūsmā.

Ļoti pozitīvi ir tas, ka ir iespējams strādāt attālinātā veidā un arī pēc mājas lapas izstrādes ir iespējams veikt dažādus uzlabojumus vai papildinājumus.

Noteikti tie ir ietaupīti finansiāli resursi. Mājas lapa pati jau par sevi ir reklāmas rīks, kura sekmē gan atpazīstamību, gan arī klientu skaita pieaugumu."

- Evita Jansone, SIA MWF, Ventspils
http://www.mwf.lv

 

Kur tiks virzīts Jūsu budžets?

Jūs nolēmāt izveidot mājas lapu. Jūsu budžets ir ierobežots un jūs negribat naudu laist vējā. Jūs varat rīkoties divējādi.

Pirmais veids – visizplatītākais

Jūs pasūtāt mājas lapas izstrādi. Apmaksājat dizainera, metiera, programmētāja, menedžera darbu. Jūs samaksājat par mājas lapu un domājat, kur ņemt naudu citiem izdevumiem – rēķinu apmaksai vai, piemēram, reklāmai. Bez tam, Jums vienalga katru mēnesi jāmaksā par mājas lapas uzturēšanu serverī, kā arī tās papildināšanu.

Otrs veids - saprātīgais

Jūs nomājat mājas lapu, pie kam nezaudējat nekādas individuālās mājas lapas izstrādes priekšrocības. Jums nav jāmaksā par izstrādi. Un tīmekļa vietni Jūs saņemsiet dažu dienu laikā. Un pats svarīgākais - jūs ne ar ko neriskējat, jo vēl pirms apmaksas jūs varat redzēt nākamās mājas lapas maketu un izmēģināt demo versiju par brīvu. Bez jebkādām saistībām.

Kā tas ir iespējams?

Mūsu datubāzē ir vairāk nekā tūkstotis jau gatavu dizainu par dažādām tēmām un ar daudzveidīgu struktūru. Jūs izvēlaties dizainu, mēs pielāgojam to Jūsu vajadzībām. Tad dizains tiek pieslēgts vadības sistēmai. Rezultātā - pilnīgi pārvaldāma mājas lapa, kuru jūs aizpildāt pēc saviem ieskatiem. Jums ir iespēja mainīt, pievienot, dzēst lapaspuses, tekstus un fotogrāfijas.

Lai sāktu, veiciet reģistrāciju